Suszone pomidory z pestkami dyni w oleju z ziołami OLE!


2022-08-02
Suszone pomidory z pestkami dyni w oleju z ziołami OLE! to doskonały składnik wielu smakowitych dań. Daj się zaprosić w wyjątkową kulinarną podróż. Wystarczy, że odkręcisz poręczny słoiczek i dodasz je do przygotowywanej potrawy. Świetnie łączą się z letnimi lekkimi sałatkami.

To także wykwinty dodatek do burgerów czy mięs. Zaskakuj swoich gości niepowtarzalnym smakiem kulinarnych propozycji w trakcie swojego garden party. 

Inspirują i kuszą – wejdź do śródziemnomorskiego świata OLE!

Poznaj śródziemnomorski smak Suszonych pomidorów z pestkami dyni w oleju z ziołami OLE!.
Ta wyjątkowa kompozycja jest efektem połączenia najwyższej jakości suszonych pomidorów, dokładnie wyselekcjonowanych kompozycji ziół, oleju oraz pestek dni. Wszystko to tworzy doskonałą propozycję, która uwodzi kolorem, zapachem i smakiem.  

Szybko i smacznie z OLE!

Pomysł na wakacyjny lunch w 30 minut? Przygotuj burgery z Suszonymi pomidorami OLE! i sosem musztardowym: https://bit.ly/3Om5D7J. Jeżeli szukasz inspiracji na danie idealnie wpisujące się w letni ciepły wieczór w ogrodzie to najlepszym partnerem tych chwili będzie sałatka z Suszonymi pomidorami OLE! i smażonym tofu: https://bit.ly/3PqGiea. Lekko i pysznie.

Odkrywaj niebanalność razem z OLE! – tworzą kulinarne arcydzieła na talerzu.

Więcej na: www.wole-ole.pl

_______________________

Suszone pomidory z pestkami dyni w oleju z ziołami OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: około 13 zł

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl