Smak prosto z Włoch w Twojej kuchni – Bruschetta pomidory + czosnek + oregano OLE!


2022-07-08
Daj się przenieść do skąpanej w słońcu Italii. Poznaj włoski klasyk w najlepszym wydaniu. Odczaruj swoimi przepisami z Bruschettą pomidory + czosnek + oregano od OLE! Niech śródziemnomorski aromat zagości w Twoim domu.

Daj się przenieść do skąpanej w słońcu Italii. Poznaj  włoski klasyk w najlepszym wydaniu. Odczaruj swoimi przepisami z Bruschettą pomidory + czosnek + oregano od OLE! Niech śródziemnomorski aromat zagości w  Twoim domu.

Włoski smak na wyciągnięcie ręki

Kuchnia włoska jest bardzo różnorodna, pełna smaków i aromatów. Już dziś możesz zatracić odkrywać jej specjały na nowo. Wypróbuj  Bruschetta pomidory + czosnek + oregano OLE!.
To doskonałe połączenie najwyższej jakości soczystych, świeżych pomidorów z aromatycznym czosnkiem oraz ziołową nutą oregano. Doskonale komponuje się z daniami na zimno, jak i na gorąco.

Zaskakuj swoich bliskich kreując niebanalne potrawy.

Stwórz wytrawne przystawki, doskonałe mięsa, makarony czy dania wegetariańskie. Sposobów wykorzystania Bruschetty OLE! jest wiele! Kreuj nowe przepisy i próbuj nowych smaków. Zaskocz swoich najbliższych wyjątkowymi propozycjami inspirowanymi kuchnią włoską. Przygotuj Pizzę z serka wiejskiego z Bruschetta pomidory + czosnek + oregano OLE! (https://bit.ly/3bMtVdx) lub Szybki makaron muszle nadziewane Bruchetta pomidory + czosnek + oregano OLE! (https://bit.ly/3My9MVm).

Więcej inspiracji na przepisy z wykorzystaniem tego produktu znajdziesz w PRZEPIŚNIKU OLE!: https://bit.ly/3MG2VJF

Więcej na: www.wole-ole.pl

_______________________

Bruschetta pomidory + czosnek + oregano OLE!

Pojemność: 200 ml

Cena: około 10 zł

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl