Mieszanka Krakowska – Tradycyjnie dla rodziny, na okrągło dla mnie!


2022-05-11
Praca i dom, obowiązki, wydarzenia, terminy – jesteśmy zajęte na okrągło przez cały dzień. A może oderwać się na moment i znaleźć czas dla siebie? Warto wtedy sięgnąć po coś, co lubisz, znasz, co daje Ci chwilę słodkiej przyjemności.

Taka jest właśnie Mieszanka Krakowska, czyli mocno owocowe galaretki w szlachetnej czekoladzie Wawel. Specjalnie dla Ciebie, teraz dostępne także w okrągłym kształcie. Możesz cieszyć się ulubionym smakiem na okrągło! Egzotyczny ananas czy soczysta malina? Ta chwila z pewnością będzie wyjątkowa!

Ukochany klasyk czy nowość na okrągło?

Kultowa Mieszanka Krakowska w klasycznej odsłonie to ponad 50 lat słodkiej tradycji! Mix czterech soczystych, owocowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny i słonecznego ananasa szybko podbił podniebienia Polek i Polaków. Znane przez wszystkich galaretki znajdziemy w różnych wersjach opakowań, m. in. w poręcznych torebkach 150 g i 280 g. W tysiącach sklepów w całym kraju dostępne są także w wersji na wagę, by można samodzielnie dobierać ulubione smaki i cieszyć się słodką chwilą z całą rodziną.

Marka Wawel, korzystając ze swojego doświadczenia jako lidera w sprzedaży galaretek w czekoladzie na wagę, postawiła na innowację w tej kategorii. Do Mieszanki Krakowskiej dołącza nowy kształt okrągły, podkreślający lekkość i naturalność kultowego produktu. W tej wyjątkowej formie poleca się w dwóch kuszących smakach: egzotycznego ananasa i soczystej maliny, oblanych szlachetną czekoladą Wawel. Dostępne w opakowaniach 1 kg oraz tak jak lubisz – bez limitu – w sprzedaży na wagę. Przygotowane specjalnie dla Ciebie, byś mogła sama zanurzyć się w chwili lekkiego, cudownie owocowo-czekoladowego zapomnienia.

Nowa Mieszanka Krakowska na okrągło to połączenie innowacyjnej formy podania z tradycyjną recepturą, opartą tylko na dobrych składnikach i naturalnych aromatach, bez barwników, z dodatkiem soków owocowych. Okrągły kształt przenosi nas w lekkość i naturalność  mówi Sylwia Warnecka, Category Manager w firmie Wawel SA.

Pysznie i prosto

Dobry i prosty skład produktu to dla nas podstawa. Podobnie jak  inne  produkty marki Wawel, Mieszanka Krakowska na okrągło powstała w myśl idei “Dobrych Składników”. Tworzona jest w oparciu o soki owocowe, naturalne aromaty, oraz naturalną substancję pochodzenia roślinnego, żelującą galaretki, jaką jest agar.

Nadesłał:

Informacja Prasowa

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl