Kraina Serów nowym najemcą NoVa Park


Kraina Serów nowym najemcą NoVa Park
2022-09-14
W ostatnich dniach do grona najemców NoVa Park dołączyła Kraina Serów. To pierwszy sklep marki w województwie lubuskim.

Kraina Serów to sieć specjalistycznych sklepów, oferująca oryginalne produkty najwyższej jakości. W asortymencie marki znajdują się nie tylko sery, ale także pochodzące z całego świata wina, domowe konfitury i sosy oraz szeroka gama akcesoriów. Sklep w NoVa Park to pierwsze i jedyne takie miejsce na mapie Gorzowa, gdzie klienci znajdą ponad 100 gatunków sera z różnych części Europy.

Przeczytaj również:

Intensywnie pracujemy nad pozyskiwaniem nowych najemców do naszego centrum handlowego, aby zapewnić klientom jak najszerszą ofertę handlową. Nasze działania przynoszą pozytywne efekty w postaci regularnie pojawiających się nowych otwarć. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że są to często marki niedostępne dotąd w regionie lub województwie jak Kraina Serów, która właśnie otworzyła się w naszym centrum– mówi Ewa Bujnowska, Leasing Manager NoVa Park.

Kraina Serów zajmuje lokal o powierzchni 42 m2 i jest zlokalizowana na poziomie 0, przy salonie Mohito.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punky usługowe, w tym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, H&M, C&A, Medicine, New Yorker, Intimissimi, Calzedonia, Lancerto, Lavard, Gicomo Conti, CCC, Ryłko, Wojas, Home&You, Duka, Homla, Empik, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, Office Shoes, Apart, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, Sphinx, KFC, Berlin Doner Kebap czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy, sala zabaw Acapulco i wiele innych.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl