Ekologia od ręki


Ekologia od ręki
2009-07-06
8 czerwca 2009 roku producent żywność ekologicznej MyEcolife otworzył w centrum handlowym Blue City pierwsze w Polsce własne stoisko handlowe oferujące produkty BIO i ECO.

Stoisko w Blue City jest pierwszym  MyEcolife, które rozmieszczone będą w największych centrach handlowych - początkowo w Warszawie, a następnie na terenie całej Polski.

Przeczytaj również:

W ofercie stoiska MyEcolife znajdują się m.in. makarony, płatki kukurydziane, bakalie, ketchup oraz żywność ekologiczna  dla dzieci i niemowląt - wszystkie produkty najwyższej jakości, zdrowe i naturalne  z certyfikatem „Rolnictwa Ekologicznego". Ofertę produktów ekologicznych MyEcolife dopełniają, nietrujące środowisko i skuteczne środki czystości, posiadające wspólnotowe oznakowanie ekologiczne „Ecolabel". MyEcolife sprzedaje także ekologiczne wędliny - by jednak zapewnić ciągłość procesu chłodniczego i całkowitą świeżość, wędliny spod znaku MyEcolife będą dostępne w Blue City w supermarkecie Piotr i Paweł, zlokalizowanym na poziomie -1.

MyEcolife

„Dzięki własnym stoiskom handlowym w najbardziej prestiżowych centrach handlowych mamy nadzieje dotrzeć do tych klientów, którzy jeszcze nie mieli przyjemności spróbować ekologicznego smaku i stylu życia MyEcolife. Cieszymy  się, ze naszym pierwszym Partnerem zostało Blue City" - mówi Paweł Makowski, Prezes Zarządu MyEcolife.

W  MyEcolife NIE znajdziesz:

  • pestycydów,
  • zanieczyszczeń,
  • nawozów sztucznych,
  • syntetycznych środków zapachowych,
  • sztucznych barwników, surowców petrochemicznych, hormonów wzrostu i antybiotyków !

MyEcolife poznasz natomiast na pewno po:

  • świetnym smaku,
  • kolorowych opakowaniach,
  • zabawnych tekstach i nazwach

Bo któż by nie zapamiętał „Migdałów, co uśmiechy rozdawały", „EkoSzefa Zmywaka" czy „Mucios Parówkos"? Nas nie da się zapomnieć!

Marka ekskluzywnych produktów BIO i ekologicznych MyEcolife dostępna jest m.in. w sieciach Piotr i Paweł oraz Real.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl