Szybkie i łatwe danie z Talianettą Podravka


2023-05-19
Dynamiczny styl życia często wpływa na to, że wydaje nam się, iż nie mamy wystarczającej ilości czasu na przygotowanie smacznych i ciepłych posiłków. Nic bardziej mylnego! Podravka przybywa z prostym, szybkim i bardzo smacznym rozwiązaniem.

Wystarczy sięgnąć po gotowe danie z makaronem – Talianettę Podravka, która dostępna jest w aż trzech różnych smakach. Jest to idealna propozycja zarówno dla wielbicieli makaronów, jak i wszystkich, którym zależy na nietuzinkowym smaku potraw oraz ich łatwym i szybkim przygotowaniu. 

 

Talianetta – dużo więcej niż makaron

Makaron to jeden z bardziej lubianych produktów, którego używamy bardzo często. Jest łatwy w przygotowaniu i można go łączyć np. z sosami, warzywami czy mięsem. Podravka proponuje pyszne rozwiązanie na szybki posiłek ­ – Talianettę. Dzięki niej już w zaledwie 5-8 minut przygotujemy ciepłe danie, a dzięki odpowiednio dobranym składnikom będzie to prawdziwa uczta dla podniebienia. Prosty sposób przygotowania sprawia, że Talianettę przyrządzimy wszędzie, gdzie mamy dostęp do kuchenki tj. w domu czy nawet na biwaku. W ofercie dostępne są trzy warianty smakowe:

 

·      Talianetta rurki w sosie pomidorowym NAPOLI (174 g) – idealna propozycja dla wszystkich miłośników włoskiej kuchni;

·      Talianetta łazanki w sosie grzybowym (149 g) – ten wariant szczególnie posmakuje wielbicielom leśnych smaków;

·      Talianetta świderki 4 sery (155 g) – czyli propozycja, którą docenią fani serowych kompozycji.

Wszystkie powyższe propozycje zostały przygotowane z troską o zachowanie pełni wyjątkowego, bogatego smaku. Użyte makarony zrobione są w 100% z pszenicy durum. Ta wyjątkowa odmiana pszenicy zawiera wysoką ilość białka, witamin oraz składników mineralnych. Co więcej, gotowe dania nie zawierają glutaminianu sodu. W efekcie Talianetta zmienia zwykły makaron w niesamowite doświadczenie smakowe i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Jedno opakowanie wystarcza na łatwe przygotowanie dwóch porcji ciepłego posiłku.

 

Nadesłał:

walk_pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl