Oliwki Beach Flower: śródziemnomorski akcent w każdej kuchni


2023-06-06
Lato sprzyja kulinarnym eksperymentom i testowaniu przepisów z rozmaitych kuchni świata. Cenionym składnikiem dań i zdrowych sałatek są oliwki, nadające potrawom charakterystycznego smaku.

Oliwki Beach Flower występują w różnych postaciach, dzięki czemu można wygodnie dodawać je do potraw i serwować w formie apetycznych przekąsek.

Niewielka zawartość kalorii, wartościowy skład i niepowtarzalny smak sprawiają, że oliwki zyskały dużą popularność w wielu regionach świata. Te niewielkie owoce są zrywane z długowiecznych drzewek oliwnych na różnych etapach rozwoju. Najwcześniej zbierane są oliwki zielone, które dzięki temu zachowują twardą strukturę i mają mocno wytrawny smak. W ostatnim etapie zbierane są oliwki najbardziej dojrzałe, czyli czarne. Są one bardziej miękkie i delikatne.

 

Oferta marki Beach Flower obejmuje oliwki zielone i czarne, w postaci całych owoców drylowanych oraz ciętych. Okrągły kształt całych oliwek sprawia, że można stworzyć z nich nie tylko pyszne, ale i estetyczne akcenty, na przykład w popularnych koreczkach czy sałatkach z dodatkiem ulubionych warzyw. Z kolei oliwki cięte to wygodne rozwiązanie przy komponowaniu wegańskich past, pasztetów i farszy, a także przy urozmaicaniu składu codziennych kanapek czy obiadowych tortilli.

 

Smak i wartości odżywcze tych cennych owoców doceniają Włosi, dodając oliwki do popisowych dań, takich jak pizza, focaccia i panzerotti. Również Grecy, Hiszpanie i mieszkańcy innych krajów śródziemnomorskich chętnie korzystają z dobrodziejstw natury, wzbogacając oliwkami m.in. sałatki z dodatkiem pomidorów, tuńczyka czy koziego sera. Oliwki znakomicie współgrają ze smakiem ryb i mięsa, a jednocześnie są lubianym składnikiem dań wegetariańskich, przygotowywanych na bazie ryżu, pieczywa oraz makaronu.

 

Oliwki zielone, drylowane lub faszerowane pastą z papryki marki Beach Flower, to także idealna przekąska na towarzyskie spotkania. Wystarczy pokroić na kawałki ulubione sery, wędliny i bagietki, a obok na talerzyku ułożyć oliwki i wykałaczki, by każdy z gości mógł w dowolnym momencie sięgnąć po zdrowy przysmak.

 

Oliwki są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, ponieważ zawierają m.in. wapń, żelazo oraz witaminę E. Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

W ofercie marki Beach Flower dostępne są wysokiej jakości oliwki w dwóch wielkościach opakowań: 140 g i 900 g. Pozwala to szybko i komfortowo przygotowywać kreatywne, zdrowe dania, w sam raz na letnią pogodę.

 

CENY:

 

Oliwki zielone bez pestek
Cena detaliczna: 
140g – 4,49 zł
900g – 15,19 zł


Oliwki czarne bez pestek
Cena detaliczna:
140g – 4,49 zł
900g – 15,19 zł


Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową
Cena detaliczna: 
140g – 4,49 zł
900g – 15,19 zł

 

Oliwki zielone cięte
Cena detaliczna: 
935g – 19,65 zł

 

Oliwki czarne cięte
Cena detaliczna: 
935g – 19,65 zł

 

Nadesłał:

Fly_PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl