Wieczory filmowe z Helio


Wieczory filmowe z Helio
2023-10-23
Jesień to czas, kiedy coraz to dłuższe wieczory sprawiają, że zamiast wychodzić z domu, wolimy w nim przebywać jak najdłużej.

Niskie temperatury, wiatr, niesprzyjająca aura… To wszystko wpływa na to, że zamiast spaceru w parku wolimy… spędzać czas przy ulubionym filmie. A jeśli film to.. ważne są również przekąski. Wybierz popcorn HELIO – teraz w nowym opakowaniu!

To doskonała przekąska, która sprawdzi się zawsze! Popcorn HELIO Natura jako jedyny na rynku, nie zawiera dodanego tłuszczu, soli oraz glutenu. Teraz możesz dostać go w trójpaku. Wybierz swój ulubiony spośród szerokiej oferty i ciesz się jego intensywnym smakiem. Popcorn maślany, solony, a może #hot pikantny? Wybór należy do Ciebie!

Warto do wspólnego celebrowania wieczorów filmowych zaprosić również innych domowników lub znajomych. W dobrym towarzystwie czas płynie znacznie szybciej i… smaczniej! Pomysł na przekąskę już masz więc pozostaje tylko… wybór ulubionego filmu, albo dwóch. Mamy nadzieję, że taki wieczór będzie dla Ciebie kopalnią inspiracji i świetnym czasem spędzonym w gronie najbliższych!

Popcorn HELIO + kocyk i ulubiona herbatka? Ten pomysł również brzmi świetnie, a chwila dla siebie to zawsze relaks w pełnym wydaniu. Ważne, by wieczór filmowy spędzić w taki sposób,  by maksymalnie odpocząć, a dobry film jest zawsze wspaniałym pretekstem do podarowania sobie kilku godzin spędzonych przed ekranem. Udanego popcornowego seansu!

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl