Słodka walentynka od E.Wedel


Słodka walentynka od E.Wedel
2021-02-12
Pragnąc osłodzić wspólnie spędzony czas, marka E.Wedel przygotowała limitowaną ofertę opakowań Ptasie Mleczko®. Niebiańsko lekka pianka, oryginalna wedlowska czekolada oraz walentynkowy motyw pozwolą na słodką chwilę pełną miłości.

Specjalne okazje wymagają wyjątkowych produktów, dlatego marka E.Wedel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów z limitowaną edycją opakowań kultowych pianek.Z okazji Walentynek pianki Ptasie Mleczko® o smaku Waniliowym oraz Strawberry Shake dostępne są w szczególnej szacie graficznej. Uwielbiana przez konsumentów słodyczzyskała limitowane opakowania, na których oprócz charakterystycznych ptasich ilustracji, widoczny jest wizerunek kobiety i mężczyzny. Dodatkowo, na walentynkowych opakowaniach znajdziemy liczne motywy serc, które podkreślają wyjątkową aurę święta zakochanych. Walentynkowy motyw na opakowaniach pianek Ptasie Mleczko® z pewnością zachwyci ukochaną osobę i sprawi, że będzie to niezapomniane święto pełne przyjemności smaku.

 

W portfolio marki E.Wedel dostępna jest także dobrze znana oferta pralin. Uśmiech na twarzy bliskiej osoby z pewnością spowoduje „Pralina dla Ciebie”. To pudełko czekoladek, które w środku skrywa 12 pralinek o wyjątkowym kształcie prezentu. Każda z nich z nadzieniem o smaku mleczno-orzechowym. Z kolei dla osób preferujących kawowy smak słodkości marka E.Wedel poleca - Coffee Box, czyli zestaw pralin w trzech wariantach smakowych o różnej mocy kawowego nadzienia. W pudełku znajduje się: Espresso z nadzieniem o smaku mocnej kawy, oblanym gorzką czekoladą, Caramel Latte z nadzieniem o smaku caffe latte w czekoladzie białej karmelowej i mlecznej oraz Caramel Cappuccino z nadzieniem o smaku cappuccino w czekoladzie mlecznej i białej karmelowej.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl