Salad Story prezentuje odświeżone stałe menu oraz letnią limitowaną ofertę


Salad Story prezentuje odświeżone stałe menu oraz letnią limitowaną ofertę
2024-07-10
Salad Story wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów i wprowadza nowe pozycje do regularnego menu. Od 20 czerwca goście restauracji znanej sieci mogą cieszyć się nowymi kompozycjami, które łączą w sobie bogactwo smaków i zrównoważone składniki. Wprowadzono również nową ofertę ''Lato w Azji''

Niezwykle ważnym dla Salad Story jest świadomość jakości swoich produktów, co przekłada się na satysfakcję klientów sieci. Naturalne, świeże składniki, bez barwników i blisko natury, połączone w taki sposób, aby usatysfakcjonować każdego. Marka od zawsze poświęca dużo uwagi, aby słuchać potrzeb swoich klientów oraz podążać za ciągle zmieniającymi się trendami, zawsze dając to, co najlepsze.

Większy wybór – więcej smaku

Menu sieci restauracji zachowując dwa ulubione wrapy smakoszy, poszerza się o aż cztery nowe propozycje, dając nam sześć opcji do wyboru, które rozbudzą zmysły świeżymi smakami i ucieszą podniebienie. Salad Story słucha i spełnia życzenia swoich klientów, dlatego też widząc jakim zainteresowaniem cieszą się Bowle, restauracja zaprezentowała sześć nowych wersji. Wszystkie bowle obfitują w różnorodne składniki, w tym dwa zupełnie wyjątkowe, zalewane gorącymi zupami, które nadadzą im niepowtarzalnego charakteru.

Dla tych, którzy poszukują czegoś na mniejszy głód, do menu została wprowadzona nowa kategoria - Przekąski.  Od teraz klienci restauracji zaspokoją każdy głód – ten duży, i ten mały.  Menu poszerza się również o nowe smaki zup – lekkie, pożywne, a przede wszystkim smaczne są idealnym wyborem na każdą porę roku.

Lato w Azji

Azja na wyciągnięcie ręki – niemożliwe? a jednak! Przynajmniej smakowo. Nowe, letnie menu inspirowane jest w dużej mierze kuchnią koreańską, obfituje w różnorodne sałatki, bowle i wrapy, które łączą w sobie bogactwo orientalnych składników. Wśród nich można znaleźć soczyste krewetki, które również poza ofertą letnią zostaną, w menu na stałe. Niektóre sałatki, będące na stałe w menu, zostały odświeżone w nowej wersji, wpisującej się w tematykę oferty. Do oferty trafiły również nowe napoje, idealne na orzeźwienie.

Oferty Salad Story dają klientom równowagę smaków, odświeżone i ciekawe propozycje kulinarne, nieoczekiwane, urozmaicone dania – nie ma miejsca na nudę tam, gdzie klient jest na pierwszym miejscu.

Nowości pojawiły się z dniem 20.06.2024, we wszystkich restauracjach sieci Salad Story w Polsce.

***

Salad Story powstało 2007 roku i obecnie jest to największa sieć restauracji serwujących zdrowe i szybkie posiłki w Polsce. Firma konsekwentnie realizuje misję serwowania zdrowego jedzenia zrzeszając już ponad 40 lokali gastronomicznych znajdujących się głównie w największych centrach handlowych w kraju. Marka karmi swoich gości z miłością do natury, współpracuje z polskimi dostawcami oraz korzysta z lokalnych upraw rolnych tam, gdzie jest to możliwe. Sieć jest zarządzana przez współzałożycielkę i pasjonatkę Anię Krajewską, która osobiście kreuje smaki i kompozycje dostępne w restauracjach, szuka nowych trendów i wprowadza je do Salad Story oraz pilnuje wartości i tego co od początku było najważniejsze, czyli misji zmieniania świata na lepsze, przez dobre zdrowe jedzenie.

Nadesłał:

astorIV

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl