Morele So Soft! – idealna sportowa przekąska dla każdego!


Morele So Soft! – idealna sportowa przekąska dla każdego!
2022-05-26
Kiedy tylko dopadnie Cię głód lub odczujesz nagły spadek energii, zarówno w trakcie, jak i po treningu - koniecznie sięgnij po jedyne takie! owoce suszone So Soft! HELIO Natura, dzięki którym od razu dostarczysz organizmowi #sohealthy składników odżywczych!

Wiosna to czas aktywności na świeżym powietrzu. Właśnie wtedy rozpoczynamy sezon na długie spacery, wycieczki rowerowe czy bieganie ;-) Czekaliśmy na ten piękny czas cały rok! Teraz, kiedy temperatury przekraczają już 20 stopni, warto pomyśleć o tym, by zmienić swoje nawyki na zdrowsze... a wiosną to łatwiejsze! ;-) Aktywność fizyczna i zdrowa dieta to połączenie idealnie. A kiedy już wybierzesz swoją ulubioną dyscyplinę sportową to zastanów się, co zawsze powinno znaleźć się w Twoim treningowym plecaku? ;-) Naturalnie, że #so zdrowe przekąski HELIO Natura! ;-)

 

Kiedy tylko dopadnie Cię głód lub odczujesz nagły spadek energii, zarówno w trakcie, jak i po treningu - koniecznie sięgnij po jedyne takie! owoce suszone So Soft! HELIO Natura, dzięki którym od razu dostarczysz organizmowi #sohealthy składników odżywczych! Dietetycy współpracujący z marką HELIO, polecają przede wszystkim Morele suszone So Soft!, gdyż są idealnym, zdrowym zamiennikiem słodyczy, który sprawdzi się podczas każdego wiosennego wypadu. Te wyjątkowo miękkie i #so soczyste owoce z linii bez konserwantów HELIO Natura cechuje mięsistość oraz naturalna słodycz. Fanów tej przekąski można znaleźć również w świecie sportu, m.in. wśród polskich siatkarek ;-) Według fizjoterapeuty Piotra Filipowicza, który na co dzień pracuje z drużyną E.LECRERC MOYA Radomka Radom: „suszone morele są doskonałym i zdrowym wyborem zarówno dla sportowców, jak i jako zamiennik słodzonych przekąsek dla każdego! Ich wysoka zawartość witaminy A, C i B6 oraz żelazo z miedzią odpowiednio zadbają o Waszą odporność, a wapń i fosfor wzmocnią Wasze kości! Morele Helio So Soft zaskakują niewyobrażalną miękkością oraz naturalnie słodkim smakiem, a to wszystko bez dodatku żadnych substancji konserwujących”.

 

Potrzebujesz więcej dietetycznych porad? Zajrzyj na HELIO.pl, do zakładki Zdrowo z HELIO i sprawdź najnowsze artykuły przygotowane przed dietetyków HELIO. A teraz… ruszaj na wiosenny trening z morelami So Soft! Co wybierzesz - spacer, rower czy bieganie?  ;-) 

 

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl