Limitowana Czekotubka Truskawkowa dołącza do wakacyjnego portfolio marki E.Wedel


Limitowana Czekotubka Truskawkowa dołącza do wakacyjnego portfolio marki E.Wedel
2021-06-01
Oryginalna wedlowska czekolada biała połączona ze smakiem soczystej truskawki to nowość, która dołączy do oferty marki E.Wedel. Wariant truskawkowy to pierwsza owocowa propozycja w portfolio kultowych Czekotubek. Nowość dostępna będzie w sprzedaży jako edycja limitowana.

Czekotubka marki E.Wedel to niewątpliwie produkt kultowy. Do tej pory dostępny był w trzech wersjach smakowych: czekoladowo-orzechowej, mlecznej i karmelowej. W tym roku do oferty dołącza zupełna nowość – wariant owocowy. Czekotubka Truskawkowa to pyszny krem, który łączy w sobie oryginalną wedlowską czekoladę białą i smak soczystej truskawki. Tak jak pozostałe produkty z portfolio, nowość zamknięta jest w wygodnym opakowaniu, które nie brudzi rąk i pozwala na higieniczną konsumpcję. Dzięki temu Czekotubki kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Truskawkowy wariant smakowy konsumenci mogli już poznać w zeszłym roku, ale w wersji mrożonej. Czekotubka Truskawkowa pojawiła się na rynku po raz pierwszy w formie lodów Czekotubka i została przez nich bardzo dobrze przyjęta.

Limitowana Czekotubka Truskawkowa oraz Czekotubka Truskawkowa w wersji mrożonej dostępne są w sklepach. 

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl