Cytrusowa nowość z witaminami od Mentos


Cytrusowa nowość z witaminami od Mentos
2021-09-09
Coraz większymi krokami zbliża się kalendarzowa jesień. W tym czasie warto zadbać o to, aby nasze przekąski były nie tylko smaczne, ale i wspierały prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Na rynku niedawno pojawiła się nowość - innowacyjne gumy do żucia Mentos Vitamins o smaku soczystych owoców cytrusowych, które zawierają w swoim składzie witaminy B6, B12 i witaminę C.

Jesień to czas, w którym szczególnie powinniśmy dbać o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Duży wpływ na naszą kondycję ma m.in. regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednia ilość snu, przekładająca się na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Oprócz tego, warto pamiętać aby szczególnie w okresie jesienno - zimowym nasza dieta, w tym przekąski, zawierały potrzebne dla naszego organizmu składniki odżywcze.

Witaminowa innowacja

Na polskim rynku od niedawna dostępna jest nowość od Perfetti Van Melle - Mentos Vitamins, czyli wyjątkowe gumy do żucia o smaku owoców cytrusowych, których skład wzbogacony jest o witaminy, tym samym uwzględniając potrzeby coraz szerszej grupy konsumentów sięgających po produkty korzystnie wpływające na zdrowie.

- Mentos Vitamins to wyjątkowy produkt w swojej kategorii i zarazem wejście w nowy segment funkcjonalnych gum do żucia. Ich wzbogacona o witaminy receptura zachowuje wyjątkowy, owocowy smak, znany z dotychczas wprowadzonych produktów Mentos. Jak wszystkie inne gumy do żucia marki, produkt ten jest bez cukru - mówi Michał Bonecki, Dyrektor Marketingu Perfetti Van Melle Polska.

Innowacyjne gumy Mentos Vitamins, będące nowością w asortymencie marki Mentos dostępne są w formacie znanym z linii Pure Fresh - higienicznej butelce, mieszczącej 25 drażetek.

Nadesłał:

epotx

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl