BackMit: sekret pysznych świąt


2023-11-13
Zbliżają się wyjątkowe chwile, pełne rodzinnych spotkań i tradycyjnych potraw. Aby cieszyć się spokojem podczas świąt, warto już teraz zaplanować menu i kupić niezbędne składniki, takie jak mak mielony, tarte migdały oraz orzechy BackMit.

To wysokiej jakości składniki, zapewniające wyjątkowy smak bożonarodzeniowych dań.

Mak idealny: mielony i 100% naturalny

 

Okres Bożego Narodzenia to okazja do posmakowania ulubionych, rodzinnych receptur oraz tworzenia autorskich przepisów. Kutia, makiełki, makowiec czy aromatyczne rogaliki to znane i lubiane przysmaki, goszczące w różnych wersjach na wielu wigilijnych stołach. Bez względu na wariant receptury, kluczowym składnikiem tych potraw jest mak, dlatego ważne, by był on dobrej jakości. Kiedyś przygotowanie maku wymagało wiele czasu i wiązało się z długim namaczaniem i uciążliwym mieleniem. Dziś, dzięki praktycznemu i wygodnemu rozwiązaniu od BackMit, smakowite specjały można przygotować wygodnie i w ekspresowym tempie. Mak mielony BackMit jest gotowy do użycia od razu. Po otwarciu opakowania produkt wystarczy przesypać do miseczki i zalać gorącą wodą lub mlekiem. Co ważne, mak mielony BackMit jest całkowicie naturalny i nie zawiera dodatku cukru, sztucznych barwników, konserwantów ani aromatów.

 

BackMit: sposób na święta pełne smaku

 

W gamie świątecznych smaków ważne miejsce zajmują też orzechy włoskie, laskowe oraz migdały, które BackMit oferuje w praktycznej, tartej formie. Dzięki temu nie jest konieczne czasochłonne mielenie i szybko można przygotować pyszny farsz do słodkich rogalików czy ulubione ciasto.

 

Ważnym atutem produktów BackMit jest też opakowanie, chroniące zawartość przed działaniem promieni słonecznych i ułatwiające zachowanie świeżości przez długi czas. To sprawia, że pysznym smakiem można cieszyć się także po świętach, wykorzystując nadwyżki produktów do przygotowywania smakowitych śniadań, słodkich deserów czy ulubionych ciast.

 

Ceny:

 

BACKMIT MAK MIELONY:
Dostępna gramatura: 200 g, 500 g, 1 kg
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 8,79 zł; 500 g: 21,09 zł; 1 kg: 39,99 zł.BACKMIT TARTE ORZECHY WŁOSKIE:
Dostępna gramatura: 200 g
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 13,99 złBACKMIT TARTE ORZECHY LASKOWE:
Dostępna gramatura: 200 g
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 13,99 złBACKMIT TARTE MIGDAŁY:
Dostępna gramatura: 200 g
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 13,99 zł

Nadesłał:

Fly_PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl