12 Złotych Medali i Złoty Akant dla MLEKOVITY na targach POLAGRA 2021


12 Złotych Medali i Złoty Akant dla MLEKOVITY na targach POLAGRA 2021
2021-10-04
Podczas międzynarodowych targów POLAGRA 2021 MLEKOVITA otrzymała aż 13 nagród. Dwanaście linii produktowych zostało nagrodzonych Złotym Medalem MTP, a stoisko statuetką Złotego Akanta.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to nagroda o 40-letniej tradycji przyznawana produktom innowacyjnym, o najwyższej jakości, przygotowanym z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających konsumentów. Do konkursu rocznie startuje niemal 500 produktów, ale tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje ekspertów, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

W tym roku Sąd Konkursowy przyznał to zaszczytne wyróżnienie w sumie 17 produktom i liniom produktowym targów POLAGRA - Salon Food, z których znaczną większość stanowią wyroby MLEKOVITY. Wśród nagrodzonych znalazło się aż 12 linii produktowych: batoniki twarogowe MiaMu, Górskie Specjały z Zakopanego oraz Sanoka, jogurty Dar Pure, Kajmaki Kuchmistrza, napoje proteinowe Super Body Active, serki homogenizowane Polskie, śmietankowe serki Wypasione, sery Cheddar w kawałku, plastrach, wiórkach oraz Cheddar & Mozzarella wiórki, sery długodojrzewające Diamenty Konesera, sery pleśniowe La Polle, śmietany naturalne i śmietanki Polskie, śmietanki Polskie UHT 1 l: 36%, 30%; 500 ml: 36%, 30%, 18%, 12%; 330 ml i 250 ml: 30%, 18%, 12%.

- W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania konsumentów regularnie rozwijamy nasz asortyment, rozszerzając go o kolejne nowości - w tym wiele innowacyjnych produktów. Konsumenci są coraz bardziej świadomi i wymagający, dlatego musimy nadążać za aktualnymi trendami. Cieszymy się, że doceniany jest nasz wysiłek wkładany w rozwój asortymentu o nowe wyroby i smaki, ale również produkty o prostym, krótkim składzie, o czym świadczą przyznane Złote Medale dla aż 12 linii produktowych - zarówno nowości, jak Dar Pure, batoniki twarogowe MiaMu czy Kajmak Kuchmistrza, jak i produktów obecnych na rynku dłużej, jak napoje proteinowe Super Body Active, serki Wypasione czy śmietany i śmietanki Polskie - mówi Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA.

Poza Złotymi Medalami MLEKOVITĘ uhonorowano również Złotym Akantem (Acanthus Aureus). Nagrody te przyznawane są podczas targów POLAGRA za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

POLAGRA to wydarzenie o najdłuższej tradycji biznesowej w Polsce, jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej i HoReCa. Tegoroczna edycja odbywa się od 4 do 6 października.

Nadesłał:

Mlekovita
http://www.mlekovita.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl